ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock S7 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Haftalık Programlama Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Yıkanabilir Toz Haznesi Gerçek Zamanlı Konum Uyarlanabilir Rota Algoritması Lazer Navigasyon Hareketli Ana Fıça Halı Algılama Akıllı Mop Yüksekliği Sonik Titreşimli Mop Kauçuk Fırça Ebeveyn Denetimleri Güvenlik Kilidi Oda Bazında Mod Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Reactive AI 2.0 4 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 4.7 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 2500 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 200 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Opsiyonel |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 470 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Roborock S7 Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | Yok |