ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock S7 Max Ultra Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 60 W |
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Filtre Yıkanabilir Toz Haznesi Gerçek Zamanlı Konum Uyarlanabilir Rota Algoritması Hareketli Ana Fıça Halı Algılama Sonik Titreşimli Mop Kauçuk Fırça Ayarlanabilir Şarj Zamanı Çizilmeye Karşı Dayanıklı Fırça Çizilmeye Karşı Dayanıklı Tekerlek Gece Modu Güvenlik Kilidi Hızlı Haritalandırma Hızlı Şarj Mop Kurutma Nesne Tanıma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Su Haznesi Dolumu Özelleştirilebilir Uygulama Özellikleri PreciSense Lidar Reaktif Teknoloji Temizlik Rutinleri Planlama 3D Haritalama 4 Ayrı Haritalama 5 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 96.5 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 5500 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 300 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 200 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 422 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 420 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 504 mm |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 3 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 2.5 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Roborock S7 Max Ultra Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |