ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock S6 MaxV Robot Süpürge+Mop (460 ml / 2500 Pa)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 66 W |
| Diğer Özellikler | Haftalık Programlama Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Yıkanabilir Toz Haznesi Çoklu Harita Desteği Gerçek Zamanlı Konum Anlık Görüntü Aktarımı Uyarlanabilir Rota Algoritması Otomatik Yazılım Güncelleme Lazer Navigasyon Şarj Durum Göstergesi Sessiz Mod Manuel Kontrol Damlama Tepsisi Nesne Tanıma |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 353 mm |
| Ağırlık | 3.6 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 2500 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 250 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera Lazer (LDS) SLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 460 ml |
| Su Haznesi | 297 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Mod Sayısı | 4 Adet |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| Sensör Sayısı | 14 Adet |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | Yok |