ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock S5 Robot Süpürge+Mop (150 dk)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 58 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Haftalık Programlama Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Yıkanabilir Toz Haznesi Gerçek Zamanlı Konum Otomatik Yazılım Güncelleme Lazer Navigasyon Noktasal Temizlik |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 353 mm |
| Ağırlık | 3.5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 2000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 200 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) SLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 480 ml |
| Su Haznesi | 140 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 71 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| Sensör Sayısı | 14 Adet |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | Yok |