ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock S5 Max Robot Süpürge+Mop (180 dk)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 58 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Haftalık Programlama Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Yıkanabilir Toz Haznesi Çoklu Harita Desteği Gerçek Zamanlı Konum Uyarlanabilir Rota Algoritması Otomatik Yazılım Güncelleme Lazer Navigasyon Basınçlı Mop Noktasal Temizlik Çoklu Dil Desteği Sessiz Mod |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 353 mm |
| Ağırlık | 3.5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 2000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 200 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 460 ml |
| Su Haznesi | 290 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 69 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Roborock S5 Max Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| Sensör Sayısı | 14 Adet |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | Yok |