ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Qrevo S Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 60 W |
| Diğer Özellikler | Uyarlanabilir Rota Algoritması Halı Algılama Çift Döner Mop Kauçuk Fırça Ayarlanabilir Şarj Zamanı Ayrılabilir Yuva Tabanı Çizilmeye Karşı Dayanıklı Fırça Çizilmeye Karşı Dayanıklı Tekerlek Engelden Kaçınma Güvenlik Kilidi Hızlı Haritalandırma Hızlı Şarj Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Su Haznesi Dolumu Özelleştirilebilir Uygulama Özellikleri Planlanabilir Mop Temizliği PreciSense Lidar Reaktif Teknoloji Sıcak Hava ile Mop Kurutma 3D Haritalama 4 Ayrı Haritalama 10 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 96.5 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 7000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 330 ml |
| Su Haznesi | 80 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.7 litre |
| En (İstasyon) | 340 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 521 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 487 mm |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3.5 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Roborock Qrevo S Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |