ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Qrevo Pro Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 60 W |
| Diğer Özellikler | Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Uyarlanabilir Rota Algoritması Çift Döner Mop Kauçuk Fırça Apple Watch Kontrolü Ayarlanabilir Şarj Zamanı Ayrılabilir Yuva Tabanı Çizilmeye Karşı Dayanıklı Fırça Çizilmeye Karşı Dayanıklı Tekerlek Güvenlik Kilidi Hızlı Temizlik Modu Mop Kiri Algılama Otomatik Mop Uzatma Otomatik Su Haznesi Dolumu Otomatik Yeniden Paspaslama PreciSense Lidar Reaktif Teknoloji Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama 3D Haritalama 4 Ayrı Haritalama 6 Kat Hızlı Haritalama 10 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 96.5 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 7000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 330 ml |
| Su Haznesi | 80 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Home Siri |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB |
| En (İstasyon) | 340 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 521 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 487 mm |