ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Qrevo L Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 60 W |
| Diğer Özellikler | Sessiz Mod Halı Algılama Çift Döner Mop Kauçuk Fırça AI Teknolojisi Apple Watch Kontrolü Ayarlanabilir Şarj Zamanı Ayrılabilir Yuva Tabanı Engelden Kaçınma Geçici Temizlik Güvenlik Kilidi Hızlı Şarj Mop Kurutma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Su Haznesi Dolumu PreciSense Lidar Reaktif Teknoloji Temizlik Rutinleri Planlama 3D Haritalama 4 Ayrı Haritalama 10 mm Mop Yükseltme 30 Farklı Su Seviyesi Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.57 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 96.5 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 10000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 325 ml |
| Su Haznesi | 80 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Home Amazon Alexa Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 64 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| En (İstasyon) | 340 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 519 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 487 mm |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3.5 litre |