ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Qrevo CurvX Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 60 W |
| Diğer Özellikler | Gerçek Zamanlı Konum Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Uyarlanabilir Rota Algoritması Çift Döner Mop AdaptiLift Şasi AI Teknolojisi Apple Watch Kontrolü Ayarlanabilir Şarj Zamanı Ayrılabilir Yuva Tabanı DuoDivide Fırça Evcil Hayvan Dostu Mod Evcil Hayvan Fotoğrafı Çekme Evcil Hayvan Konum Tespiti Fırça Alanını Kaldırma Güvenlik Kilidi Matter Bağlantı Uyumu Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Mop Uzatma Otomatik Su Haznesi Dolumu Otomatik Yan Fırça Uzatma Özelleştirilebilir Uygulama Özellikleri RetractSense Navigasyon Sistemi RGB Kamera Sıcak Su ile Mop Yıkama 17 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 352 mm |
| Yükseklik | 79.8 mm |
| Çalışma Süresi | 220 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 22000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 400 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 40 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 258 ml |
| Su Haznesi | 68 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Home Amazon Alexa Dahili Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 62 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 450 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 450 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 450 mm |