ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Q8 Max+ Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 59 W |
| Diğer Özellikler | Uyarlanabilir Rota Algoritması Basınçlı Mop Ayarlanabilir Şarj Zamanı Çift Kauçuk Fırça Çizilmeye Karşı Dayanıklı Fırça Çizilmeye Karşı Dayanıklı Tekerlek Engelden Kaçınma Güvenlik Kilidi Hızlı Temizlik Modu Matrix Haritalama Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Özelleştirilebilir Uygulama Özellikleri PreciSense Lidar Reaktif Teknoloji Sensient Sensör Dizisi 3D Haritalama 4 Ayrı Haritalama 6 Kat Hızlı Haritalama 30 Farklı Su Seviyesi Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 96.5 mm |
| Çalışma Süresi | 240 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 5500 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 300 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home Siri |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 305 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 448 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 440 mm |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz/Su Haznesi | 470+350 |