ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Q7+ Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 50 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Yıkanabilir Toz Haznesi Gerçek Zamanlı Konum Uyarlanabilir Rota Algoritması Basınçlı Mop Hayvan Tüylerinde Etkili Manuel Kontrol Kauçuk Fırça PreciSense Lidar Temizlik Rutinleri Planlama 4 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.2 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 96.5 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 300 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 750 ml |
| Su Haznesi | 180 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home Siri |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Roborock Q7+ Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |