ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Q7 TF Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 40 W |
| Diğer Özellikler | Hızlı Haritalandırma 3 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 325 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 325 mm |
| Yükseklik | 99 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Emiş Gücü | 10000 Pa |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Opsiyonel |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Su Haznesi | 270 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Gürültü Seviyesi | 60 dB |
| Şarj Süresi | 4 saat |