ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Q5 Pro Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 59 W |
| Diğer Özellikler | Uyarlanabilir Rota Algoritması Hayvan Tüylerinde Etkili Ayarlanabilir Şarj Zamanı Çift Kauçuk Fırça Çizilmeye Karşı Dayanıklı Fırça Çizilmeye Karşı Dayanıklı Tekerlek Güvenlik Kilidi Hızlı Temizlik Modu Matrix Haritalama Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Özelleştirilebilir Uygulama Özellikleri PreciSense Lidar 3D Haritalama 4 Ayrı Haritalama 6 Kat Hızlı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 96.5 mm |
| Çalışma Süresi | 240 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 5500 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 350 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Opsiyonel |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 770 ml |
| Su Haznesi | 180 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home Siri |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |