ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Reeder Alfreed Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 320 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 320 mm |
| Yükseklik | 78 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Aşılabilir Yükseklik | 18 mm |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 600 ml |
| Su Haznesi | 285 ml |
| Gürültü Seviyesi | 70 dB |
| Şarj Süresi | 4 saat |