ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Redline Robored G2 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 325 mm |
| Ağırlık | 2.7 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 325 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Çalışma Süresi | 160 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Yok |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 475 ml |
| Su Haznesi | 220 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz/Su Haznesi | 230+220 |