ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Redline Robored G1 Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Gyro Navigasyon Otomatik Mod |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 330 mm |
| Ağırlık | 2.34 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 330 mm |
| Yükseklik | 75 mm |
| Çalışma Süresi | 115 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2200 mAh |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Haritalama | Var |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Yok |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Kir Algılama | Yok |
| HEPA Filtre | Var |