ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Realme
realme TechLife Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 40 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Temizleme Fırçası Gerçek Zamanlı Konum Y Tipi Temizlik Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Çalışma Süresi | 300 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 300 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 600 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 55 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| Sensör Sayısı | 38 Adet |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz/Su Haznesi | 350+300 |