ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Proscenic Q8 Max Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme SPOT Mod Hızlı Haritalandırma 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 320 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 320 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 200 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Emiş Gücü | 4200 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Home Amazon Alexa IFTTT Siri |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2 litre |
| HEPA Filtre | Var |