ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Polosmart PSH22 Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 72 W |
| Diğer Özellikler | Gyro Navigasyon Çift Döner Mop |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 1.1 kg |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Kullanım Alanı | Cam |
| Pil Kapasitesi | 650 mAh |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 30 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Kesintisiz Güç Sistemi | 20 dk |
| Halat Uzunluğu | 4 m |
| Kablo Uzunluğu | 4 m |
| Güvenlik Bağlantısı (Tether) | Var |
| Temizleme Süresi | 5 dk/m² |