ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips XU5100 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 67 W |
| Diğer Özellikler | Otomatik Yazılım Güncelleme Halı Algılama Çift Döner Mop Kauçuk Fırça Güvenlik Kilidi Mop İşlevinde Halıya Çıkmaz Temizleme Geçmişi 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Bej Siyah |
| En | 341 mm |
| Ağırlık | 3.8 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 341 mm |
| Yükseklik | 98 mm |
| Çalışma Süresi | 200 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 4800 mAh |
| Emiş Gücü | 10000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.7 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 260 ml |
| Su Haznesi | 270 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 66 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| En (İstasyon) | 341 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 515 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 292 mm |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Philips XU5100 Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | Var |