ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips 2000 Series XU2100 Aqua Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çoklu Dil Desteği Hızlı Haritalandırma Temizlik Raporu 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.1 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 130 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 250 ml |
| Su Haznesi | 280 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Gürültü Seviyesi | 66 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| En (İstasyon) | 260 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 172 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 291 mm |
| Şarj Süresi | 5.5 saat |
| HEPA Filtre | Var |