ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Next Pro Maid X8 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 30 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mod Ayarı 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| HEPA Filtre | Var |