ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Narwal Freo Z10 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 72 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çoklu Harita Desteği Basınçlı Mop Çift Döner Mop AI Teknolojisi Güvenlik Kilidi Hızlı Haritalandırma Kendi Kendini Temizleyen İstasyon Otomatik Deterjan Dolumu Otomatik Mop Uzatma Otomatik Yeniden Paspaslama Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama 3D Haritalama 12 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 355 mm |
| Ağırlık | 4.6 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 107.7 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Emiş Gücü | 15000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 300 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 55 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 426 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 461 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 431 mm |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4.5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |
| Kir Algılama | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Narwal Freo Z10 Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |