ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Narwal Freo Z Ultra Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çoklu Harita Desteği Anlık Görüntü Aktarımı Basınçlı Mop Çift Döner Mop Kauçuk Fırça AI Teknolojisi Güvenlik Kilidi Hızlı Haritalandırma Kendi Kendini Temizleyen İstasyon Nesne Tanıma Otomatik Deterjan Dolumu RGB Kamera Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama 3D Haritalama 12 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Gri Siyah |
| En | 355 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 109.6 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 12000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 300 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Home Amazon Alexa Siri |
| Gürültü Seviyesi | 53 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4.5 litre |
| Kir Algılama | Var |