ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Miele Scout RX3 Home Vision HD Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 30 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Günlük Programlama SPOT Mod Temizleme Fırçası Gerçek Zamanlı Konum Sessiz Mod HD Kamera Otomatik Mod Turbo Mod |
| Renk Seçenekleri | Bronz |
| En | 354 mm |
| Ağırlık | 3.2 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 354 mm |
| Yükseklik | 85 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Temizlenebilir Alan | 120 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Manyetik Bant |
| Aşılabilir Yükseklik | 17 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 71 dB |
| Mod Sayısı | 4 Adet |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| Diğer Filtreler | AirClean Plus |