ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Midea VCR20B Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 40 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 330 mm |
| Ağırlık | 2.5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 330 mm |
| Yükseklik | 78 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Yok |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 2000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Manyetik Bant |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Yok |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Yok |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 450 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Mod Sayısı | 3 Adet |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| HEPA Filtre | Var |