ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lydsto W3 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 45 W |
| Diğer Özellikler | Basınçlı Mop Halı Algılama Çift Döner Mop dTof Teknoloji Mop İşlevinde Halıya Çıkmaz Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 345 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 345 mm |
| Yükseklik | 85 mm |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 10000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 420 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 420 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 420 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 410 mm |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 2.8 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 2.4 litre |