ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lydsto W2 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 50 W |
| Diğer Özellikler | SPOT Mod Gerçek Zamanlı Konum Ozon Sterilizasyon Basınçlı Mop Halı Algılama Çift Döner Mop İstasyon Üzerinde Akıllı Göstergeler LDS 2.0 Sıcak Hava ile Mop Kurutma 3 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 354 mm |
| Ağırlık | 4.1 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 354 mm |
| Yükseklik | 98.5 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 5000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 200 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) VSLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Gürültü Seviyesi | 60 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |