ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lydsto W2 Edge Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 50 W |
| Diğer Özellikler | Ozon Sterilizasyon Basınçlı Mop Çift Döner Mop Ag+ Sterilizasyon Duvar Algılama Ekstra Kenar Temizleme Hızlı Haritalandırma LDS 2.0 Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama 10 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 354 mm |
| Ağırlık | 4.1 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 354 mm |
| Yükseklik | 98.5 mm |
| Çalışma Süresi | 210 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 12000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Xiao Ai |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| En (İstasyon) | 430 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 455 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 430 mm |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |