ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lefant N1 Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 23 W |
| Diğer Özellikler | Manuel Kontrol Mobil Uygulama Desteği |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 280 mm |
| Ağırlık | 3.4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 280 mm |
| Yükseklik | 79 mm |
| Çalışma Süresi | 165 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 4500 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 560 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle Kızılötesi Kumanda İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Gürültü Seviyesi | 55 dB |
| Mod Sayısı | 6 Adet |
| HEPA Filtre | Var |