ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lefant M3 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Halı Algılama Çift Döner Mop Apple Watch Kontrolü Ayrılabilir Yuva Tabanı dTof Teknoloji Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Sıcak Hava ile Mop Kurutma 3 Ayrı Haritalama 9 mm Mop Yükseltme 30 Farklı Su Seviyesi Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 320 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 320 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 220 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 12000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3.2 litre |
| En (İstasyon) | 370 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 357 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 385 mm |
| HEPA Filtre | Var |