ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lefant M213 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Kuru Mop Noktasal Temizlik Manuel Kontrol Otomatik Mod Random Mod |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 280 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 280 mm |
| Yükseklik | 78 mm |
| Çalışma Süresi | 100 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 2200 Pa |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 500 ml |
| Sensör Sayısı | 31 Adet |
| HEPA Filtre | Var |