ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Karcher RCV 3 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 33 W |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.7 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 94 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Emiş Gücü | 2500 Pa |
| Pil Voltajı | 14.8 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Su Haznesi | 170 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Karcher RCV 3 Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| Toz/Su Haznesi | 300+170 |