ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Karcher RCF 3 Zemin Yıkama
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 36 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Halı Algılama Dahili Kirli Su Haznesi 115 ml |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 340 mm |
| Ağırlık | 4.5 kg |
| Ürün Tipi | Zemin Yıkama |
| Derinlik | 340 mm |
| Yükseklik | 120 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 430 ml |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 20 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 3 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Karcher RCF 3 Zemin Yıkama Kullanım Kılavuzu |