ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Roomba S9 Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği SPOT Mod 3 Aşamalı Temizlik iAdapt Navigasyon Yıkanabilir Toz Haznesi PerfectEdge Teknolojisi Köşe Temizliği Hata Teşhisi Anti-Alerjen Sistem Kablolara Dolaşmayan Tasarım |
| Renk Seçenekleri | Gold |
| En | 311 mm |
| Ağırlık | 3.9 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 311 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | VSLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Var |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | Var |
| Diğer Filtreler | AeroForce |