ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Roomba Plus 505 Combo Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Halı Algılama Çift Döner Mop Kauçuk Fırça Engelden Kaçınma Otomatik Mop Uzatma Pro LiDAR Sıcak Hava ile Mop Kurutma Yapay Zeka Teknolojisi 9 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 351 mm |
| Ağırlık | 4.3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 357 mm |
| Yükseklik | 106 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Emiş Gücü | 7000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 240 ml |
| Su Haznesi | 240 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 344 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 470 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 450 mm |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| Kir Algılama | Var |