ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Roomba Plus 405 Combo Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Toz Haznesi Çift Döner Mop Kauçuk Fırça Mop Alanını Yükseltme Mop Kurutma Mop Yıkama Otomatik Su Haznesi Dolumu 4 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 357 mm |
| Ağırlık | 4.1 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 351 mm |
| Yükseklik | 106 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 450 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 3 litre |