ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Roomba i7 Robot Süpürge (7150)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 33 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği SPOT Mod 3 Aşamalı Temizlik iAdapt Navigasyon Yıkanabilir Toz Haznesi Hata Teşhisi Kablolara Dolaşmayan Tasarım Hassas Temaslı Tampon |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 339 mm |
| Ağırlık | 3.4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 339 mm |
| Yükseklik | 92 mm |
| Çalışma Süresi | 75 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 1800 mAh |
| Emiş Gücü | 1700 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 185 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama Sanal Duvar |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 68 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 1.5 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Var |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| Sensör Sayısı | 42 Adet |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | Var |
| Diğer Filtreler | AeroForce |