ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Roomba i5 Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 26 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme 3 Aşamalı Temizlik Yıkanabilir Toz Haznesi Hayvan Tüylerinde Etkili Kauçuk Fırça Braava Jet Uyumu Dönemsel Temizlik Planları Tahmini Temizlik Süresi Temizlik Rutinleri Planlama |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 340 mm |
| Ağırlık | 3.18 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 340 mm |
| Yükseklik | 92.5 mm |
| Çalışma Süresi | 75 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 1800 mAh |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Jiroskop |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Opsiyonel |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Şarj Süresi | 3 saat |
| Kir Algılama | Var |
| Diğer Filtreler | AeroForce |