ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Roomba Combo Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Haftalık Programlama Temizleme Fırçası Hayvan Tüylerinde Etkili Gyro Navigasyon Combo Fırça |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.2 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 82 mm |
| Çalışma Süresi | 110 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3000 mAh |
| Temizlenebilir Alan | 100 m² |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 450 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | NiMH |
| Gürültü Seviyesi | 64 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| HEPA Filtre | Var |