ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Roomba Combo j7 Robot Süpürge+Mop (C7158)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Yıkanabilir Toz Haznesi Dört Aşamalı Temizlik Halı Algılama Akıllı Mop Yüksekliği Sessiz Çalışma Imprint Link Teknolojisi Braava Jet Uyumu Çift Kauçuk Fırça Dönemsel Temizlik Planları Nesne Tanıma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı PrecisionVision Navigasyon Tahmini Temizlik Süresi Temizlik Raporu 10 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 338 mm |
| Ağırlık | 3.2 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 339 mm |
| Yükseklik | 87 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2210 mAh |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | VSLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Opsiyonel |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 313 ml |
| Su Haznesi | 210 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Şarj Süresi | 3 saat |
| Kir Algılama | Var |
| HEPA Filtre | Var |
| Diğer Filtreler | AeroForce |