ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Roomba Combo j5 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Toz Haznesi Sessiz Çalışma AeroForce Filtre Braava Jet Uyumu Çift Kauçuk Fırça DirTect Teknolojisi Dönemsel Temizlik Planları Engelden Kaçınma Nesne Tanıma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Senaryo Oluşturma (IFTTT) Tahmini Temizlik Süresi Temizlik Raporu Temizlik Rutinini Öğrenme 4 Aşamalı Temizlik 10 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 338 mm |
| Ağırlık | 3.4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 339 mm |
| Yükseklik | 87 mm |
| Çalışma Süresi | 75 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | VSLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Opsiyonel |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 230 ml |
| Su Haznesi | 210 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Şarj Süresi | 3 saat |
| Kir Algılama | Var |