ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Roomba Combo 10 Max Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Toz Haznesi VSLAM Navigasyon Sessiz Çalışma Çift Kauçuk Fırça DirTect Teknolojisi Dönemsel Temizlik Planları Matter Bağlantı Uyumu Nesne Tanıma Senaryo Oluşturma (IFTTT) Tahmini Temizlik Süresi Temizlik Raporu Temizlik Rutinini Öğrenme 10 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 339 mm |
| Ağırlık | 5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 338 mm |
| Yükseklik | 87 mm |
| Çalışma Süresi | 75 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 4200 mAh |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | SLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 313 ml |
| Su Haznesi | 210 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 58 dB |
| Yükseklik (İstasyon) | 440 mm |
| Şarj Süresi | 2.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 3 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 2.5 litre |
| Kir Algılama | Var |
| Kullanım Kılavuzu | iRobot Roomba Combo 10 Max Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |