ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 33 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Haftalık Programlama SPOT Mod 3 Aşamalı Temizlik iAdapt Navigasyon Darbe Tamponu Robotu Bul Özelliği Kablolara Dolaşmayan Tasarım |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 340 mm |
| Ağırlık | 3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 340 mm |
| Yükseklik | 93 mm |
| Çalışma Süresi | 90 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 1800 mAh |
| Emiş Gücü | 600 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 100 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Sanal Duvar |
| Aşılabilir Yükseklik | 16 mm |
| Haritalama | Yok |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Yok |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 600 ml |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 68 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 3 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Var |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | Yok |
| Diğer Filtreler | AeroVac |