ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Roomba 105 Combo AutoEmpty Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Toz Haznesi Kauçuk Fırça Mop İşlevinde Halıya Çıkmaz 3 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 336 mm |
| Ağırlık | 2.92 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 335 mm |
| Yükseklik | 104 mm |
| Çalışma Süresi | 75 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3000 mAh |
| Emiş Gücü | 7000 Pa |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Su Haznesi | 250 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Şarj Süresi | 3 saat |