ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
iRobot Braava Jet M6 Robot Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği SPOT Mod iAdapt Navigasyon Kuru Mop Jet Püskürtücü Sessiz Çalışma Damlama Tepsisi Tek Kullanımlık Bezler Taşıma Kolu Temizleme Solüsyonu |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 270 mm |
| Ağırlık | 2.5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Mop |
| Derinlik | 250 mm |
| Yükseklik | 90 mm |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 1775 mAh |
| Temizlenebilir Alan | 92 m² |
| Bölge Bloklama | Mop |
| Haritalama | Var |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Yok |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Yok |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 385 ml |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Mod Sayısı | 2 Adet |
| Kir Algılama | Yok |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| Kullanım Kılavuzu | iRobot Braava Jet M6 Robot Mop Kullanım Kılavuzu |