ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
ILife A10S Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme SPOT Mod Temizleme Fırçası Çoklu Harita Desteği Gyro Navigasyon Titreşimli Mop Otomatik Mod |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 330 mm |
| Ağırlık | 2.6 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 320 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Çalışma Süresi | 100 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2900 mAh |
| Emiş Gücü | 2000 Pa |
| Pil Voltajı | 19 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 450 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB |
| Mod Sayısı | 4 Adet |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| HEPA Filtre | Var |