ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hutt C6 Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 90 W |
| Diğer Özellikler | Saklama Çantası 10 Adet Mikrofiber Bez |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 145 mm |
| Ağırlık | 1.1 kg |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Derinlik | 295 mm |
| Yükseklik | 80 mm |
| Kullanım Alanı | Ayna Cam Mermer Yüzey Paslanmaz Çelik Yüzey Seramik Yüzey |
| Wi-Fi | Yok |
| Pil Kapasitesi | 650 mAh |
| Emiş Gücü | 3800 Pa |
| Pil Voltajı | 24 V |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 80 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Gürültü Seviyesi | 75 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Kesintisiz Güç Sistemi | 20 dk |