ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hutt A1 Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | AI Teknolojisi İkili Su Püskürtme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Ağırlık | 4 kg |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Çalışma Süresi | 30 dk |
| Kullanım Alanı | Cam Duvar Mermer Yüzey |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 6000 Pa |
| Su Haznesi | 150 ml |
| Gürültü Seviyesi | 60 dB |
| Mod Sayısı | 2 Adet |
| Dikey Çekme Kuvveti | 148 kg |