ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HUSSA W-BOT GT1 Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 90 W |
| Diğer Özellikler | Çift Döner Mop Dahili Hava Kanalları İkili Su Püskürtme Kenar Algılama |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 144 mm |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Derinlik | 290 mm |
| Yükseklik | 75 mm |
| Kullanım Alanı | Cam Seramik Yüzey |
| Pil Kapasitesi | 500 mAh |
| Emiş Gücü | 2800 Pa |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 60 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Kesintisiz Güç Sistemi | 20 dk |
| Mod Sayısı | 3 Adet |
| Halat Uzunluğu | 5 m |
| Güvenlik Bağlantısı (Tether) | Var |
| Temizleme Süresi | 2 dk/m² |